T540D336M0CT8705
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T540D336M0CT8705
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20
Duomenų lapai: T540D336M0CT8705.pdf
  • Pranešimas
T540D336M0CT8705 specifikacijos
Dalies numeris T540D336M0CT8705 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6562 pcs Duomenų lapas T540D336M0CT8705.pdf
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija KO-CAP® T540
Reitingai COTS Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos High Reliability
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) Talpa 33µF