T540D336M030CT8710
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T540D336M030CT8710
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20
Duomenų lapai: T540D336M030CT8710.pdf
  • Pranešimas
T540D336M030CT8710 specifikacijos
Dalies numeris T540D336M030CT8710 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TAN POLYMER COTS SMD 33UF 20 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6596 pcs Duomenų lapas T540D336M030CT8710.pdf
Įtampa - Įvertinta 30V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T540 Reitingai COTS
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 17 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 30V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm @ 100kHz Talpa 33µF