T540B686M006AH8710WAFL
KEMETKEMET
T540B686M006AH8710WAFL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T540B686M006AH8710WAFL
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411
Duomenų lapai: T540B686M006AH8710WAFL.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
120 pcs
  • Pranešimas
T540B686M006AH8710WAFL specifikacijos
Dalies numeris T540B686M006AH8710WAFL Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 68UF 6.3V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 8360 pcs Duomenų lapas T540B686M006AH8710WAFL.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T540 Reitingai COTS
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Talpa 68µF