T540B686M004DH8610
KEMETKEMET
T540B686M004DH8610 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T540B686M004DH8610
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Duomenų lapai: T540B686M004DH8610.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T540B686M004DH8610 specifikacijos
Dalies numeris T540B686M004DH8610 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 68UF 4V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 10159 pcs Duomenų lapas T540B686M004DH8610.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T540 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos High Reliability ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T540B686M004DH85107610
T540B686M004DH85107610
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 68UF 4V 1411
Sandelyje: 11383 pcs
parsisiųsti: T540B686M004DH85107610.pdf
RFQ
T540B686M004CH87107610
T540B686M004CH87107610
Gamintojai: KEMET
Sandelyje: 9565 pcs
parsisiųsti: T540B686M004CH87107610.pdf
RFQ
T540B686M004DH86107610
T540B686M004DH86107610