T530X337M010ATE005
KEMETKEMET
T530X337M010ATE005 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T530X337M010ATE005
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 330UF 10V 2917
Duomenų lapai: 1.T530X337M010ATE005.pdf2.T530X337M010ATE005.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T530X337M010ATE005 specifikacijos
Dalies numeris T530X337M010ATE005 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 330UF 10V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19395 pcs Duomenų lapas 1.T530X337M010ATE005.pdf2.T530X337M010ATE005.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T530 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-5628-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 33 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 5 mOhm @ 100kHz Talpa 330µF