T525B107M004ATE080
KEMETKEMET
T525B107M004ATE080 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T525B107M004ATE080
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 100UF 4V 3528
Duomenų lapai: T525B107M004ATE080.pdf
  • Pranešimas
T525B107M004ATE080 specifikacijos
Dalies numeris T525B107M004ATE080 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 4V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 141321 pcs Duomenų lapas T525B107M004ATE080.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T525 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-3270-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 80 mOhm @ 100kHz Talpa 100µF