T521V686M016ATE040
KEMETKEMET
T521V686M016ATE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T521V686M016ATE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 68UF 16V 7343
Duomenų lapai: T521V686M016ATE040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T521V686M016ATE040 specifikacijos
Dalies numeris T521V686M016ATE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 68UF 16V 7343 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58304 pcs Duomenų lapas T521V686M016ATE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T521 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-13118-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm @ 100kHz Talpa 68µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T521W476M016AHE040
T521W476M016AHE040
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 47UF 16V 7343
Sandelyje: 36487 pcs
parsisiųsti: T521W476M016AHE040.pdf
RFQ
T521V686M020ATE050
T521V686M020ATE050
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 68UF 20V 2917
Sandelyje: 73882 pcs
parsisiųsti: T521V686M020ATE050.pdf
RFQ
T521V686M016ATE0407280
T521V686M016ATE0407280
apibūdinimas: CAP TANT POLY 68UF 16V 7343