T521D475M075ATE075
KEMETKEMET
T521D475M075ATE075 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T521D475M075ATE075
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 4.7UF 75V 7343
Duomenų lapai: T521D475M075ATE075.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T521D475M075ATE075 specifikacijos
Dalies numeris T521D475M075ATE075 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 4.7UF 75V 7343 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56630 pcs Duomenų lapas T521D475M075ATE075.pdf
Įtampa - Įvertinta 75V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T521 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-13121-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 75 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 75V 2917 (7343 Metric) 75 mOhm @ 100kHz Talpa 4.7µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T521D475M063ATE300
T521D475M063ATE300
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 4.7UF 63V 2917
Sandelyje: 54284 pcs
parsisiųsti: T521D475M063ATE300.pdf
RFQ
T521D475M075ATE0757280
T521D475M075ATE0757280
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 4.7UF 75V 7343