T520X687M004ATE0157280
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520X687M004ATE0157280
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 680UF 4V SMD
Duomenų lapai: 1.T520X687M004ATE0157280.pdf2.T520X687M004ATE0157280.pdf
  • Pranešimas
T520X687M004ATE0157280 specifikacijos
Dalies numeris T520X687M004ATE0157280 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 680UF 4V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31526 pcs Duomenų lapas 1.T520X687M004ATE0157280.pdf2.T520X687M004ATE0157280.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 680µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Talpa 680µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
T520X687M004ASE035
T520X687M004ASE035
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Sandelyje: 5353 pcs
parsisiųsti: T520X687M004ASE035.pdf
RFQ
T520X477M006ATE018
T520X477M006ATE018
Gamintojai: KEMET
apibūdinimas: CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Sandelyje: 27987 pcs
parsisiųsti: T520X477M006ATE018.pdf
RFQ
T520X687M004ATE015
T520X687M004ATE015