T520X108M003ATE030
KEMETKEMET
T520X108M003ATE030 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520X108M003ATE030
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 1000UF 3V 2917
Duomenų lapai: T520X108M003ATE030.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T520X108M003ATE030 specifikacijos
Dalies numeris T520X108M003ATE030 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 1000UF 3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39177 pcs Duomenų lapas T520X108M003ATE030.pdf
Įtampa - Įvertinta 3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-4114-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 50 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 30 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 2917 (7343 Metric) 30 mOhm @ 100kHz Talpa 1000µF