T520V337M003ASE025
KEMETKEMET
T520V337M003ASE025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520V337M003ASE025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 330UF 3V 2917
Duomenų lapai: T520V337M003ASE025.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T520V337M003ASE025 specifikacijos
Dalies numeris T520V337M003ASE025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 330UF 3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4605 pcs Duomenų lapas T520V337M003ASE025.pdf
Įtampa - Įvertinta 3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3161-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
Talpa 330µF