T520V227M006ATE025
KEMETKEMET
T520V227M006ATE025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520V227M006ATE025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: T520V227M006ATE025.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
T520V227M006ATE025 specifikacijos
Dalies numeris T520V227M006ATE025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42865 pcs Duomenų lapas T520V227M006ATE025.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-4087-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas V Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.075" (1.90mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
Talpa 220µF