T520H827M010ATE070
KEMETKEMET
T520H827M010ATE070 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520H827M010ATE070
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas POLY SMD 7360 820UF 20% 10V 70MO
Duomenų lapai: T520H827M010ATE070.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T520H827M010ATE070 specifikacijos
Dalies numeris T520H827M010ATE070 Gamintojas KEMET
apibūdinimas POLY SMD 7360 820UF 20% 10V 70MO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30611 pcs Duomenų lapas T520H827M010ATE070.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2924 (7360 Metric)
Kiti vardai 399-16627-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Gamintojo dydžio kodas H
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 820µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2924 (7360 Metric) 70 mOhm @ 100kHz Talpa 820µF