T520D337M006ATE0457280
KEMETKEMET
T520D337M006ATE0457280 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520D337M006ATE0457280
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Duomenų lapai: T520D337M006ATE0457280.pdf
  • Pranešimas
T520D337M006ATE0457280 specifikacijos
Dalies numeris T520D337M006ATE0457280 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 144008 pcs Duomenų lapas T520D337M006ATE0457280.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
Talpa 330µF