T520D157M008ATE055
KEMETKEMET
T520D157M008ATE055 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520D157M008ATE055
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 8V 2917
Duomenų lapai: T520D157M008ATE055.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T520D157M008ATE055 specifikacijos
Dalies numeris T520D157M008ATE055 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 8V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 104280 pcs Duomenų lapas T520D157M008ATE055.pdf
Įtampa - Įvertinta 8V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-4038-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 55 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 8V 2917 (7343 Metric) 55 mOhm @ 100kHz Talpa 150µF