T520D157M004ATE007
KEMETKEMET
T520D157M004ATE007 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520D157M004ATE007
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 150UF 4V 2917
Duomenų lapai: T520D157M004ATE007.pdf
  • Pranešimas
T520D157M004ATE007 specifikacijos
Dalies numeris T520D157M004ATE007 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 150UF 4V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3961 pcs Duomenų lapas T520D157M004ATE007.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-4723-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 7 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 7 mOhm @ 100kHz
Talpa 150µF