T520C107M006ATE025
KEMETKEMET
T520C107M006ATE025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520C107M006ATE025
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2312
Duomenų lapai: T520C107M006ATE025.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T520C107M006ATE025 specifikacijos
Dalies numeris T520C107M006ATE025 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 133097 pcs Duomenų lapas T520C107M006ATE025.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai 399-4812-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 25 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 25 mOhm @ 100kHz Talpa 100µF