T520B337M2R5ATE0137280
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520B337M2R5ATE0137280
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TA POLYMER LOW ESR SMD 330F,
Duomenų lapai: T520B337M2R5ATE0137280.pdf
  • Pranešimas
T520B337M2R5ATE0137280 specifikacijos
Dalies numeris T520B337M2R5ATE0137280 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TA POLYMER LOW ESR SMD 330F, "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80563 pcs Duomenų lapas T520B337M2R5ATE0137280.pdf
Įtampa - Įvertinta 2.5V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 48 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 13 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 1411 (3528 Metric) 13 mOhm @ 100kHz
Talpa 330µF