T520B107M006ATE015
KEMETKEMET
T520B107M006ATE015 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520B107M006ATE015
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528
Duomenų lapai: T520B107M006ATE015.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T520B107M006ATE015 specifikacijos
Dalies numeris T520B107M006ATE015 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 6.3V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103927 pcs Duomenų lapas T520B107M006ATE015.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-5306-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 15 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric) 15 mOhm @ 100kHz Talpa 100µF