T520B107M004ASE070
KEMETKEMET
T520B107M004ASE070 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T520B107M004ASE070
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT POLY 100UF 4V 3528
Duomenų lapai: T520B107M004ASE070.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T520B107M004ASE070 specifikacijos
Dalies numeris T520B107M004ASE070 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT POLY 100UF 4V 3528 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5123 pcs Duomenų lapas T520B107M004ASE070.pdf
Įtampa - Įvertinta 4V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija KO-CAP® T520 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-3167-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 70 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm @ 100kHz
Talpa 100µF