T510X686K025ATE045
KEMETKEMET
T510X686K025ATE045 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T510X686K025ATE045
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 25V 10% 2917
Duomenų lapai: T510X686K025ATE045.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T510X686K025ATE045 specifikacijos
Dalies numeris T510X686K025ATE045 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 25V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16136 pcs Duomenų lapas T510X686K025ATE045.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T510 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-5230-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 51 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 45 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm Talpa 68µF