T510X227M016ATE040
KEMETKEMET
T510X227M016ATE040 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T510X227M016ATE040
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 16V 20% 2917
Duomenų lapai: T510X227M016ATE040.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T510X227M016ATE040 specifikacijos
Dalies numeris T510X227M016ATE040 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220UF 16V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20849 pcs Duomenų lapas T510X227M016ATE040.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T510 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 40 mOhm Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 40 mOhm
Talpa 220µF