T510E476K035ATE050
KEMETKEMET
T510E476K035ATE050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T510E476K035ATE050
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 35V 10% 2924
Duomenų lapai: T510E476K035ATE050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T510E476K035ATE050 specifikacijos
Dalies numeris T510E476K035ATE050 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 35V 10% 2924 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14593 pcs Duomenų lapas T510E476K035ATE050.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija T510 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2924 (7360 Metric) Kiti vardai 399-10316-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2924 (7360 Metric) 50 mOhm Talpa 47µF