T499C686K006ATE1K2
KEMETKEMET
T499C686K006ATE1K2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T499C686K006ATE1K2
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312
Duomenų lapai: T499C686K006ATE1K2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T499C686K006ATE1K2 specifikacijos
Dalies numeris T499C686K006ATE1K2 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 6.3V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88540 pcs Duomenų lapas T499C686K006ATE1K2.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T499 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Kiti vardai 399-5002-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm
Talpa 68µF