T499B684K035ATE6K5
KEMETKEMET
T499B684K035ATE6K5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T499B684K035ATE6K5
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1411
Duomenų lapai: T499B684K035ATE6K5.pdf
  • Pranešimas
T499B684K035ATE6K5 specifikacijos
Dalies numeris T499B684K035ATE6K5 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 0.68UF 35V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237840 pcs Duomenų lapas T499B684K035ATE6K5.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T499 Reitingai AEC-Q200
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 399-5071-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 175°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.5 Ohm Išsamus aprašymas 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 6.5 Ohm
Talpa 0.68µF