T496X686M010ATE900
KEMETKEMET
T496X686M010ATE900 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T496X686M010ATE900
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 10V 20% 2917
Duomenų lapai: T496X686M010ATE900.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T496X686M010ATE900 specifikacijos
Dalies numeris T496X686M010ATE900 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 10V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44485 pcs Duomenų lapas T496X686M010ATE900.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T496 Reitingai COTS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-3988-2
T496X686M010AT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos Fail Safe with Built-in Fuse Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 900 mOhm Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm
Talpa 68µF