T496D226K020AS
KEMETKEMET
T496D226K020AS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T496D226K020AS
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 20V 10% 2917
Duomenų lapai: T496D226K020AS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T496D226K020AS specifikacijos
Dalies numeris T496D226K020AS Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 20V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4775 pcs Duomenų lapas T496D226K020AS.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T496 Reitingai COTS
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-1713-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos Fail Safe with Built-in Fuse
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) Talpa 22µF