T496C226M010ATE2K0
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T496C226M010ATE2K0
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 20% 10V 2312
Duomenų lapai: T496C226M010ATE2K0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T496C226M010ATE2K0 specifikacijos
Dalies numeris T496C226M010ATE2K0 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 20% 10V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85935 pcs Duomenų lapas T496C226M010ATE2K0.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T496 Reitingai -
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 27 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 2 Ohm @ 100kHz
Talpa 22µF