T495X477M006ATE050
KEMETKEMET
T495X477M006ATE050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X477M006ATE050
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Duomenų lapai: T495X477M006ATE050.pdf
  • Pranešimas
T495X477M006ATE050 specifikacijos
Dalies numeris T495X477M006ATE050 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66577 pcs Duomenų lapas T495X477M006ATE050.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-10402-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 mOhm
Išsamus aprašymas 470µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm Talpa 470µF