T495X476K035ASE300
KEMETKEMET
T495X476K035ASE300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X476K035ASE300
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 35V 10% 2917
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T495X476K035ASE300 specifikacijos
Dalies numeris T495X476K035ASE300 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 35V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5419 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3350-2
T495X476K035AS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 300 mOhm Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
Talpa 47µF