T495X337M006ATE065
KEMETKEMET
T495X337M006ATE065 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X337M006ATE065
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917
Duomenų lapai: T495X337M006ATE065.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495X337M006ATE065 specifikacijos
Dalies numeris T495X337M006ATE065 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68341 pcs Duomenų lapas T495X337M006ATE065.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 65 mOhm Išsamus aprašymas 330µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 65 mOhm
Talpa 330µF