T495X227K010ATE050
KEMETKEMET
T495X227K010ATE050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X227K010ATE050
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 10V 10% 2917
Duomenų lapai: T495X227K010ATE050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T495X227K010ATE050 specifikacijos
Dalies numeris T495X227K010ATE050 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220UF 10V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 43576 pcs Duomenų lapas T495X227K010ATE050.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-4782-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo dydžio kodas X Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 50 mOhm
Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm Talpa 220µF