T495X157K016ASE100
KEMETKEMET
T495X157K016ASE100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495X157K016ASE100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 150UF 16V 10% 2917
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
T495X157K016ASE100 specifikacijos
Dalies numeris T495X157K016ASE100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 150UF 16V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5050 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3201-2
T495X157K016AS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas X
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.169" (4.30mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 mOhm Išsamus aprašymas 150µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 100 mOhm
Talpa 150µF