T495V227M006ATE150
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495V227M006ATE150
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Duomenų lapai: T495V227M006ATE150.pdf
  • Pranešimas
T495V227M006ATE150 specifikacijos
Dalies numeris T495V227M006ATE150 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4764 pcs Duomenų lapas T495V227M006ATE150.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo dydžio kodas V
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 150 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 220µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 150 mOhm @ 100kHz
Talpa 220µF