T495E107K025ATE100
KEMETKEMET
T495E107K025ATE100 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495E107K025ATE100
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 100UF 25V 10% 2824
Duomenų lapai: T495E107K025ATE100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T495E107K025ATE100 specifikacijos
Dalies numeris T495E107K025ATE100 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 100UF 25V 10% 2824 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16030 pcs Duomenų lapas T495E107K025ATE100.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.236" W (7.30mm x 6.00mm)
Serija T495 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2824 (7260 Metric) Kiti vardai 399-5221-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Gamintojo dydžio kodas E Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.150" (3.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 100 mOhm
Išsamus aprašymas 100µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2824 (7260 Metric) 100 mOhm Talpa 100µF