T495D686M006ATE180
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495D686M006ATE180
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917
Duomenų lapai: T495D686M006ATE180.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495D686M006ATE180 specifikacijos
Dalies numeris T495D686M006ATE180 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 20% 6.3V 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 87797 pcs Duomenų lapas T495D686M006ATE180.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 180 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2917 (7343 Metric) 180 mOhm @ 100kHz Talpa 68µF