T495D476K020ATE175
KEMETKEMET
T495D476K020ATE175 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495D476K020ATE175
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 20V 10% 2917
Duomenų lapai: T495D476K020ATE175.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T495D476K020ATE175 specifikacijos
Dalies numeris T495D476K020ATE175 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 20V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94680 pcs Duomenų lapas T495D476K020ATE175.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric) Kiti vardai 399-3885-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 24 Weeks
Gamintojo dydžio kodas D Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 175 mOhm
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 175 mOhm Talpa 47µF