T495D225K050ATE600
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495D225K050ATE600
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 50V 10% 2917
Duomenų lapai: T495D225K050ATE600.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T495D225K050ATE600 specifikacijos
Dalies numeris T495D225K050ATE600 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 50V 10% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65093 pcs Duomenų lapas T495D225K050ATE600.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-18440-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 600 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm @ 100kHz
Talpa 2.2µF