T495D156M025ATE275
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495D156M025ATE275
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 25V 20% 2917
Duomenų lapai: T495D156M025ATE275.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495D156M025ATE275 specifikacijos
Dalies numeris T495D156M025ATE275 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 15UF 25V 20% 2917 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 132039 pcs Duomenų lapas T495D156M025ATE275.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2917 (7343 Metric)
Kiti vardai 399-18439-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks Gamintojo dydžio kodas D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.122" (3.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 275 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric) 275 mOhm @ 100kHz
Talpa 15µF