T495C686M016ATE250
KEMETKEMET
T495C686M016ATE250 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495C686M016ATE250
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 68UF 16V 20% 2312
Duomenų lapai: T495C686M016ATE250.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T495C686M016ATE250 specifikacijos
Dalies numeris T495C686M016ATE250 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 68UF 16V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98741 pcs Duomenų lapas T495C686M016ATE250.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T495 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 399-10452-6
495-1545-6-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 250 mOhm
Išsamus aprašymas 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2312 (6032 Metric) 250 mOhm Talpa 68µF