T495C685K025ATE500
KEMETKEMET
T495C685K025ATE500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495C685K025ATE500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312
Duomenų lapai: T495C685K025ATE500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
T495C685K025ATE500 specifikacijos
Dalies numeris T495C685K025ATE500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86085 pcs Duomenų lapas T495C685K025ATE500.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 399-8493-2
T495C685K025ATE500-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 22 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm
Išsamus aprašymas 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 500 mOhm Talpa 6.8µF