T495C226M025ATE300
KEMETKEMET
T495C226M025ATE300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495C226M025ATE300
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 25V 20% 2312
Duomenų lapai: T495C226M025ATE300.pdf
  • Pranešimas
T495C226M025ATE300 specifikacijos
Dalies numeris T495C226M025ATE300 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 25V 20% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 70688 pcs Duomenų lapas T495C226M025ATE300.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T495 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 300 mOhm Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 300 mOhm
Talpa 22µF