T495C156M020ATE400
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495C156M020ATE400
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 20% 20V 2312
Duomenų lapai: T495C156M020ATE400.pdf
  • Pranešimas
T495C156M020ATE400 specifikacijos
Dalies numeris T495C156M020ATE400 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 15UF 20% 20V 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84302 pcs Duomenų lapas T495C156M020ATE400.pdf
Įtampa - Įvertinta 20V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 400 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 400 mOhm @ 100kHz Talpa 15µF