T495B476K006ATE500
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495B476K006ATE500
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411
Duomenų lapai: T495B476K006ATE500.pdf
  • Pranešimas
T495B476K006ATE500 specifikacijos
Dalies numeris T495B476K006ATE500 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 47UF 10% 6.3V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101515 pcs Duomenų lapas T495B476K006ATE500.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 500 mOhm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 500 mOhm @ 100kHz Talpa 47µF