T495B475K016ATE800
KEMETKEMET
T495B475K016ATE800 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495B475K016ATE800
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1411
Duomenų lapai: T495B475K016ATE800.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T495B475K016ATE800 specifikacijos
Dalies numeris T495B475K016ATE800 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89489 pcs Duomenų lapas T495B475K016ATE800.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T495 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-11071-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 21 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 800 mOhm
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 16V 1411 (3528 Metric) 800 mOhm Talpa 4.7µF