T495B226K010ATE2K3
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495B226K010ATE2K3
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 22UF 10% 10V 1411
Duomenų lapai: T495B226K010ATE2K3.pdf
  • Pranešimas
T495B226K010ATE2K3 specifikacijos
Dalies numeris T495B226K010ATE2K3 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 22UF 10% 10V 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135118 pcs Duomenų lapas T495B226K010ATE2K3.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T495 Reitingai -
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 25 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.3 Ohm @ 100kHz Išsamus aprašymas 22µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 2.3 Ohm @ 100kHz
Talpa 22µF