T495A475M010ATE2K0
KEMETKEMET
KEMET
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T495A475M010ATE2K0
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
Duomenų lapai: T495A475M010ATE2K0.pdf
  • Pranešimas
T495A475M010ATE2K0 specifikacijos
Dalies numeris T495A475M010ATE2K0 Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 147942 pcs Duomenų lapas T495A475M010ATE2K0.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija T495 Reitingai -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 47 Weeks
Gamintojo dydžio kodas A Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2 Ohm @ 100kHz
Išsamus aprašymas 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm @ 100kHz Talpa 4.7µF