T494C106K025AT
KEMETKEMET
T494C106K025AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494C106K025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 10UF 25V 10% 2312
Duomenų lapai: T494C106K025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
T494C106K025AT specifikacijos
Dalies numeris T494C106K025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 10UF 25V 10% 2312 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74313 pcs Duomenų lapas T494C106K025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija T494 Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2312 (6032 Metric) Kiti vardai 399-3842-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo dydžio kodas C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.110" (2.80mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 600 mOhm
Išsamus aprašymas 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 600 mOhm Talpa 10µF