T494B336M010AH
KEMETKEMET
T494B336M010AH Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494B336M010AH
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 33UF 10V 20% 1411
Duomenų lapai: T494B336M010AH.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
T494B336M010AH specifikacijos
Dalies numeris T494B336M010AH Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 33UF 10V 20% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 117660 pcs Duomenų lapas T494B336M010AH.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Įveskite Molded
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T494 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Gamintojo dydžio kodas B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.4 Ohm Išsamus aprašymas 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 1.4 Ohm
Talpa 33µF