T494B225K025AT
KEMETKEMET
T494B225K025AT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: T494B225K025AT
Gamintojas / Gamintojas: KEMET
Prekės aprašymas CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1411
Duomenų lapai: T494B225K025AT.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
T494B225K025AT specifikacijos
Dalies numeris T494B225K025AT Gamintojas KEMET
apibūdinimas CAP TANT 2.2UF 25V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 154753 pcs Duomenų lapas T494B225K025AT.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Įveskite Molded
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija T494 Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1411 (3528 Metric) Kiti vardai 399-8449-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Gamintojo dydžio kodas B Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.2 Ohm
Išsamus aprašymas 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 1.2 Ohm Talpa 2.2µF